Wie is wie

Secretariaat en cultuurbalie

Casino Beringen
Kioskplein 25 - 3582 Beringen
Tel: 011 45 03 10
cultuur@beringen.be // reservaties.cultuur@beringen.be

 

Cultuurfunctionaris - Directeur

Inge De Leger
- Algemeen beheer CC Beringen en dienst cultuur
- Programmatie podiumvoorstellingen volwassenen
inge.deleger@beringen.be

 

Cultuurfunctionaris - Stafmedewerkers

Marijke Henkens
- Programmatie jeugdvoorstellingen
- Aanbod scholen
- Vorming jongeren
- Tentoonstellingen
marijke.henkens@beringen.be

Bo Moelans
- Vorming volwassenen
- Communicatieverantwoordelijke
- Gebouwenverantwoordelijke
- Verantwoordelijke receptieve activiteiten
bo.moelans@beringen.be

 

Onthaal en administratie

Wendy Beckx: onthaal, boekhouding
wendy.beckx@beringen.be

Nancy Camps: onthaal, reservatie lokalen OC De Buiting
nancy.camps@beringen.be

Martine Essers: onthaal, ondersteuning programmatie jeugd/scholen, reservaties Feestzaal Cor en Stadhuis Beringen
martine.essers@beringen.be

Annemie Tempels: onthaal, ondersteuning programmatie volwassenen, reservaties Buurthuis De Kardijk
annemie.tempels@beringen.be

Tinne Vanuytven: onthaal, ondersteuning boekhouding en promotie
tinne.vanuytven@beringen.be

Stefanie Wellens: onthaal, reservatie lokalen Casino
stefanie.wellens@beringen.be

 

Theatertechnici

Dagmar Demandt
dagmar.demandt@beringen.be

Freddy Greunlinx
freddy.greunlinx@beringen.be

Milan Schroyen
milan.schroyen@beringen.be

Jef Thys
jef.thys@beringen.be

 

Zaalverantwoordelijke Buurthuis De Kardijk en Feestzaal Cor

Diane Ceunen
diane.ceunen@beringen.be

 

Onderhoud gebouwen

Iaccino Cinzia
Keijaerts Sylvie
Lemmens Marleen
Patronelli Pina
Schraeyen  Dirk
Vanotterdijk Heidi

 

vzw CC Beringen

Voorzitter
Dhr Patrick Witters, schepen van cultuur
Patrick.witters@beringen.be

Ondervoorzitter
Dhr Dirk Maes
dirk@joseenicola.be

Secretaris
Mevr Inge De Leger, cultuurfunctionaris - diensthoofd
Inge.deleger@beringen.be

 

Dienst Cultuur Stad Beringen

  • Algemeen cultuurbeleid
  • Ondersteuning verenigingsleven/cultuurraad
  • Erfgoed

Schepen van cultuur
Patrick Witters
patrick.witters@beringen.be

Cultuurbeleidscoördinator
Paulien Parren
paulien.parren@beringen.be

Top